nowoczesność
wyobraźnia
talent

Dla nas kreowanie wizerunku jest największą z życiowych pasji. Każdy stylista-fryzjer bierze pod uwagę wygląd, temperament, charakter, styl i osobowość zapewniając każdemu klientowi niepowtarzalny wygląd i doskonałe samopoczucie.

jakość
premium

W naszej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości kosmetyki. Pielęgnacja włosów to dla nas sztuka! Ekskluzywna usługa fryzjerska to dzisiaj nie tylko perfekcyjne cięcie i właściwie dobrany kolor ale przede wszystkim dbałość o włos każdego dnia.

Innowacja we fryzjerstwie !!

Jak działa Olaplex?

Olaplex to zestaw trzech produktów, z których dwa przeznaczone są do stosowania w salonie fryzjerskim podczas zabiegu koloryzacji czy rozjaśniania włosów, a jeden służy do pielęgnacji domowej.

Olaplex to polimer, który odbudowuje wiązania (mostki) dwusiarczkowe włosów, które zwykle zostają uszkodzone podczas zabiegów koloryzacji czy rozjaśniania. I oto cała tajemnica! Genialny pomysł!!! Kobiety, które rozjaśniają włosy lub często je farbują na taki wynalazek długo czekały. Jego działanie polega na tym, że włosy są na całej długości regenerowane trzy-stopniową pielęgnacją. Chemicy, którzy nad Olaplexem pracowali zauważyli, że o kondycję włosa należy zadbać podczas samego zabiegu koloryzacji lub rozjaśniania, a także po nim

Jak stosować Olaplex?

W skład systemu Olaplex wchodzą trzy produkty:

- Pierwszy to Olaplex Bond Multiplier. Dodany przez fryzjera bezpośrednio do dowolnego produktu do koloryzacji albo rozjasniania włosów jeszcze w trakcie zabiegu naprawia uszkodzone albo zerwane wiązania dwusiarczkowe, a także zapobiega dalszym uszkodzeniom.

- Drugi, Olaplex Bond Perfector no 2, wzmacnia działanie pierwszego produktu i również może być stosowany tylko przez fryzjera. Błędnie zastosowany produkt (użyty w niewłaściwej ilości albo przez zbyt krótki czas) nie zrobi włosom krzywdy, ale też nie zadziała. Farbowanie włosów z użyciem Olaplex zajmuje więcej czasu, niż zwykle, bo produkt rozrzedza farbę, przez co musi ona dłużej poleżeć na włosach. Czas zabiegu wydłuża się o kolejne kilkanaście minut za sprawą produktu numer 2, który, jak maskę, nakłada się na mokre włosy już po procesie farbowania.

- Do stosowania w domu przeznaczony jest Olaplex no 3 Hair Perfector. Zawiera ten sam składnik aktywny, co dwa pozostałe produkty, a jego zadaniem jest regeneracja i utrzymanie silnych, zdrowych włosów między kolejnymi zabiegami farbowania. Można go stosować również jako zabieg regeneracyjny na włosy, które nie są farbowane, ale wymagają wzmocnienia i wsparcia po wakacjach, czy intensywnym stosowaniu prostownicy lub lokówki.

 

 

             

Kontakt tel.
+48 666 108 799

Otwarte: Pon-Pią: 9-20,  Sob: 9-15

Ul. Zwierzyniecka 6 U1
00-719 W-wa

salon@hair-a-porter.pl

 

NASI PARTNERZY

FORMULARZ REZERWACYJNY

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zarezerwuj termin już dziś. Nie czekaj w kolejkach - wybierz dogodny termin!

Rezerwacji można dokonać również telefonicznie: +48 666 108 799

a także e-mailem: salon@hair-a-porter