nowoczesność
wyobraźnia
talent

Dla nas kreowanie wizerunku jest największą z życiowych pasji. Każdy stylista-fryzjer bierze pod uwagę wygląd, temperament, charakter, styl i osobowość zapewniając każdemu klientowi niepowtarzalny wygląd i doskonałe samopoczucie.

jakość
premium

W naszej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości kosmetyki. Pielęgnacja włosów to dla nas sztuka! Ekskluzywna usługa fryzjerska to dzisiaj nie tylko perfekcyjne cięcie i właściwie dobrany kolor ale przede wszystkim dbałość o włos każdego dnia.

Kevin Murphy

Kevin Murphy to gama salonowych produktów do profesjonalnej pielęgnacji oraz stylizacji włosów skoncentrowana na świecie mody, stworzona w odpowiedzi na potrzeby fryzjerów pracujących dla magazynów modowych.

To rozległy wachlarz szamponów, odżywek oraz kuracji, które z jednej strony nie obciążają włosów, a z drugiej są na tyle skuteczne, mocne i trwałe by sprostać wyzwaniom stawianym przez wciąż zmieniające się w dzisiejszych czasach trendy.

Produkty zawierają czyste olejki eteryczne, wyciągi z roślin i naturalne oksydanty. Żaden z produktów nie zawiera siarczanów ani parabenów oraz nie jest testowany na zwierzętach.

 

 

 

 

 

 

 FIRMY NET

Kontakt tel.
+48 666 108 799

Otwarte: Pon-Pią: 9-20,  Sob: 9-15

Ul. Zwierzyniecka 6 U1
00-719 W-wa

salon@hair-a-porter.pl

 

NASI PARTNERZY

FORMULARZ REZERWACYJNY

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zarezerwuj termin już dziś. Nie czekaj w kolejkach - wybierz dogodny termin!

Rezerwacji można dokonać również telefonicznie: +48 666 108 799

a także e-mailem: salon@hair-a-porter