nowoczesność
wyobraźnia
talent

Dla nas kreowanie wizerunku jest największą z życiowych pasji. Każdy stylista-fryzjer bierze pod uwagę wygląd, temperament, charakter, styl i osobowość zapewniając każdemu klientowi niepowtarzalny wygląd i doskonałe samopoczucie.

jakość
premium

W naszej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości kosmetyki. Pielęgnacja włosów to dla nas sztuka! Ekskluzywna usługa fryzjerska to dzisiaj nie tylko perfekcyjne cięcie i właściwie dobrany kolor ale przede wszystkim dbałość o włos każdego dnia.

Nowa usługa w Hair-a-Porter

Mam przyjemność przedstawić Państwu najnowszy produkt Firmy Keratin Polska: ORGANIC CURL SYSTEMS, który po kilku miesiącach testów wprowadzamy w Hair-a-Porter. Uzyskał on w 2012 roku w USA prestiżową nagrodę "PRODUKT ROKU AMERICAN SALON 2012"

ORGANIC CURL SYSTEMS - AMERYKAŃSKIE FALE, LOKI, STYLIZACJA

Po niespełna 3 godzinach każda z Pań wyjdzie z salonu z dowolnie dobranymi falami/ lokami- American Waves, Beach Waves, zgodnie z jej oczekiwaniem.
Efekt końcowy - dowolne loki/fale - utrzymuje się na włosach od kilku do kilkunastu miesięcy. Loki się znudzą? Można również w każdej chwili zrezygnować z efektu zabiegu wykonując w salonie kurację keratynową TRUE KERATIN, w wyniku której uzyskacie włosy proste, wygładzone. Włosy po stylizacji ORGANIC CURL SYSTEMS są delikatne, miękkie, naturalnie się falując. To do klientki należy decyzja czy chce, aby loki/fale w efekcie końcowym były od nasady włosów, czy od połowy ich długości, czy też tylko na końcach włosów. Modelujące działanie tego produktu umożliwia wykonanie każdej wielkości loków/fal poprzez dobranie odpowiedniej wielkości i układu wałków. Skręt może być łagodny lub bardziej wyrazisty. Stylizacja wzmacnia naturalny aspekt fryzury. Ta stylizacja, której efektem końcowym są włosy o dowolnie ustalonym
skręcie/fali/loku jest w 100% bezpieczna dla włosów. Nie zawiera amoniaku, thioglycolu, ma naturalną równowagę pH. Stylizacja ORGANIC CURL SYSTEMS nie uszkadza i nie ingeruje w naturalną budowę włosa, nie przerywa wiązań mostkowych włosa, stąd też jej tak duża popularność szczególnie w USA.

Z racji tego, iż sama Klientka może decydować jak długo chce mieć włosy kręcone, pofalowane, cieszy się ten produkt coraz większą popularnością w Europie.

Produktów które stosujemy nie da się kupić w żadnym sklepie internetowym! Hair - a - Porter jest jednym z pierwszych punktów w Polsce, który oferuje Wam tą niezwykłą usługę.

Kontakt tel.
+48 666 108 799

Otwarte: Pon-Pią: 9-20,  Sob: 9-15

Ul. Zwierzyniecka 6 U1
00-719 W-wa

salon@hair-a-porter.pl

 

NASI PARTNERZY

FORMULARZ REZERWACYJNY

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zarezerwuj termin już dziś. Nie czekaj w kolejkach - wybierz dogodny termin!

Rezerwacji można dokonać również telefonicznie: +48 666 108 799

a także e-mailem: salon@hair-a-porter