nowoczesność
wyobraźnia
talent

Dla nas kreowanie wizerunku jest największą z życiowych pasji. Każdy stylista-fryzjer bierze pod uwagę wygląd, temperament, charakter, styl i osobowość zapewniając każdemu klientowi niepowtarzalny wygląd i doskonałe samopoczucie.

jakość
premium

W naszej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości kosmetyki. Pielęgnacja włosów to dla nas sztuka! Ekskluzywna usługa fryzjerska to dzisiaj nie tylko perfekcyjne cięcie i właściwie dobrany kolor ale przede wszystkim dbałość o włos każdego dnia.

O nas

Salon Hair-a-Porter tworzą ludzie, których ambicje realizują się w najlepszych fryzjerskich akademiach Europy. Inspirowani przez londyńską akademię Toni &Guy,  styliści salonu przenoszą na warszawskie ulice najnowsze fryzjerskie trendy. Elitarna klientela i atmosfera którą tworzy zespół sprawiają że wizyta w salonie na długo zapisuje się w pamięci.

W Hair-a-Porter  jest absolutnie wszystko: pasja tworzenia, nietuzinkowe i nowoczesne formy, niebanalne koloryzacje i oryginalne cięcia. To doskonałe miejsce na niezliczone eksperymenty w wyglądzie!

My w akcji :)

Kontakt tel.
+48 666 108 799

Otwarte: Pon-Pią: 9-20,  Sob: 9-15

Ul. Zwierzyniecka 6 U1
00-719 W-wa

salon@hair-a-porter.pl

 

NASI PARTNERZY

FORMULARZ REZERWACYJNY

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zarezerwuj termin już dziś. Nie czekaj w kolejkach - wybierz dogodny termin!

Rezerwacji można dokonać również telefonicznie: +48 666 108 799

a także e-mailem: salon@hair-a-porter